Novinky na stránkách
01.07.2018
Připravte se na dovolenou a využijte prázdninové akce na lymfatickou masáž.   LYMFATICKÁ MASÁŽ...
Anketa stránek
Byli jste někdy na lymfatických masážích
Byl(a) a pomohlo mi to88
40%
Byl(a) ale nepomohlo mi to22
10%
Nebyl(a) ale zkusil(a) bych to93
42%
Nebyl(a) a ani mě to neláká17
8%
Celkem hlasovalo: 220 lidí
Naši sponzoři
Masáž horkými lávovými kameny
Zobrazeno: 10822x

Masáže Ostrava - Masáž horkými lávovými kameny

Navozuje báječné pocity úlevy, relaxace, dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Pro svoje účinky je ve světě velice žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy ve Vašem organismu, působí blahodárně na Vaší mysl a zaručeně uvolňují zatuhlé svaly.

Při masáži ve studiu Masáže Ostrava lávovými kameny používáme špičkové oleje za studena lisované a obohacené o přírodní švýcarské produkty, které výše uvedené účinky této masáže mnohonásobně zesilují. Každý klient na sobě může pozorovat skvělé uvolňující účinky masáže ještě několik dní po této provedené masáži. V používaných technikách, kromě typických postupů pro masáž lávovými kameny, používáme i některé prvky z Havajské masáže Lomi Lomi (tzv. milující ruce). Původní havajská masáž vznikla z havajského posvátného tance HULA a používá se dnes v různých mutacích. Lávové kameny, které používáme mají nejvyšší kvalitu, aby vyzařovaly optimální energii a akumulovaly potřebné teplo, které dokonale uvolní tělo, mysl a zbaví Vás stresu a napětí. Teplo a speciální masážní techniky velice blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy a celý lymfatický systém.

Masáž v Masáže Ostrava, horkými lávovými kameny léčí záněty kloubů a kostí, uleví svalovému napětí, zmírňuje svalovou křeč, podporuje rychlejší hojení namožených či natažených svalů, přináší psychickou úlevu při stresu, úzkosti, neklidu, umožňuje hlubší a lehčí dýchán, zvyšuje srdeční činnost, roztažení cév a kapilár, zvyšuje imunitu organismu, pomáhá při léčbě nervového systému. Masáž se provádí nahřátými lávovými kameny. Tlak těchto kamenů umožňuje teplu proniknout hlouběji do svalů a do kloubů. Okolní tkáň, která je vystavená teplu, se může nápadně zbarvit. Toto zbarvení je způsobeno zvýšeným krevním průtokem, kdy je lokálně zvýšený kapilární tlak a krev opouští své stabilní místo. Také se zvyšuje počet červených a bílých krvinek - každý jeden stupeň zvýšené vnitřní teploty zvyšuje metabolismus organismu o 10–15 %.

 

Zpět na naše služby