Novinky na stránkách
01.07.2018
Připravte se na dovolenou a využijte prázdninové akce na lymfatickou masáž.   LYMFATICKÁ MASÁŽ...
Anketa stránek
Byli jste někdy na lymfatických masážích
Byl(a) a pomohlo mi to88
40%
Byl(a) ale nepomohlo mi to22
10%
Nebyl(a) ale zkusil(a) bych to93
42%
Nebyl(a) a ani mě to neláká17
8%
Celkem hlasovalo: 220 lidí
Naši sponzoři

Úvod ke studiu Masáže Ostrava, Paradise

Vítejte na stránkách masáže Ostrava

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh, zvyšovat přísun živin do tkání, urychlovat odplavování toxických látek z těla, podporovat spalování tuků a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

Co se děje během masáže?

Během masáže se vyplavují hormony jako jsou endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin. Všechny tyto látky snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě a pocitu vyrovnanosti. Mají také zmírňující účinek na migrénu.

Vyplavují se zároveň estrogeny, které chrání před volnými radikály, jež jsou zodpovědné za proces stárnutí kůže. Ta díky masážím zůstává podstatně déle pružná a pevná.To působí velmi účinně i na celulitidu. Estrogeny napomáhají toku lymfy a posilují tkáňová pojiva. Lidé, kteří si včas navyknou na pravidelné masáže, vypadají podle nejnovějších studií o 5 – 10 let mladší!

Při masážích též dochází především i k zapojování obou hemisfér a šedá kůra mozková vykazuje vyšší tempo své činnosti aniž bychom to tušili. Takto vytvořená energie stimuluje činnost podvěsku mozkového a epifýzy, čímž dochází k dostatečnému zásobování mozku kyslíkem. Z tohoto důvodu působí časté masáže pozitivně na schopnost koncentrace a na lidskou paměť.

Masáže Ostrava, Masáže Paradise a naše služby:

RUČNÍ MASÁŽE

LUXUSNÍ PROCEDURY

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Závěrem o masážích v našem studiu Masáže Ostrava, Paradise

Tělu i duši uleví i jediná masáž, ale při pravidelných masážích (jednou za týden až tři neděle) zpozorujete trvalé zlepšení nálady a fyzické kondice, příliv energie a chuti do života.Udělejte si proto čas na sebe, postavte do středu Vašeho zájmu vlastní zdraví a zavítejte k nám do salónu.

Kontaktní informace

IČO: 87207001, Mobil: 736 110 162, E-mail: anaitat@seznam.cz

Masáže Ostrava - Masáže Paradise najdete přímo v centru Ostravy na ul. Kratochvílova 562/1 nedaleko Sýkorova mostu. Je to rohový dům vedle Krajského soudu (vchod ze Sokolské třídy).

Mapu k sídlu naleznete v naších  KONTAKTECH

Zde je místo pro Vaše dotazy
code
Při opisování kódu je nutné dodržet správnou velikost písmen.